Permed Yaşam

Bizim Kültürümüz

          Her kariyer ve yaşam evresinde her insana uyan “mükemmel bir denge” olmadığı fikri olan iş / yaşam bütünleşmesine inanıyoruz. Rolünüz ve Permed için nasıl değer yarattığınız, iş / yaşam entegrasyonunun sizin için nasıl çalışacağını belirleyecektir. İş / yaşam entegrasyonuna yönelik çözümler, istihdam ettiğimiz insanlar kadar çeşitli olabilir.

          Permed’ de başarılı olmak için hedef odaklı ve esnek, son derece zeki, kendi kendini motive eden, enerjik ve yaratıcı olmanız gerekir. Çalışanlarımız şirketimizin neredeyse her yönünü anlıyor, çünkü tek başına çalışmak yeterli sonuçlar sağlamıyor. Çapraz işlevli katkıların yanı sıra kültürler arası yoldaşlığı da teşvik ediyoruz. 

          Permed’ de temel değerlerimiz kelimelerden daha fazlasıdır; onlar bir yaşam tarzıdır. Güçlü bir kültüre ve tanımlanmış bir amaca sahip şirketlerin uzun vadede daha iyi performans gösterdiğine inanıyoruz, bu yüzden sadece konuşmuyoruz, yürüyoruz. Bu paylaşılan temel değerlere şiddetle rehberlik ediyoruz:

          Bu değerler, her düzeyde güçlü liderlik ve birbirine karşı hesap verebilirlikle birleştirildiğinde, ileriye gitmek ve birlikte hem grup hem de bireysel başarıya ulaşmak için güçlü bir güç yaratır.